• Statystyki

Strona startowa

Informacja Dyrektora Przedszkola Publicznego w Zawidowie

Od 19 kwietnia 2021r. (poniedziałek) przedszkole jest otwarte

dla wszystkich dzieci zapisanych do przedszkola

od godz. 6:00 do godz.16:00

List Dolnośląskiego Kuratora Oświaty  w: pliki do pobrania.

Wyniki rekrtuacji dzieci do przedszkola na rok szkolny 2021/2022

w menu dodatkowym w zakładce "Rekrtuacja".

PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W ZAWIDOWIE

Od 29 marca 2021r. do 09 kwietnia 2021r.

Decyzją  Rządu Polskiego przedszkola zostają czasowo ograniczone w funkcjonowaniu.

W związku z powyższym w tym okresie przedszkole jest nieczynne.

Pod opiekę w przedszkolu  będą mogły trafiać wyłącznie dzieci rodziców

wykonujących zawody medyczne i służb porządkowych,

w trakcie wykonywania przez nich obowiązków służbowych.

Rodzice pracujący w powyższych zawodach

potrzebujący opieki w tym okresie dla swoich dzieci

są proszeni o zgłoszenie u dyrektora przedszkola.

Dla dzieci będzie prowadzona nauka zdalna.

Nauczycielki poszczególnych grup będą w tej sprawie

kontaktować się z rodzicami dzieci.

Ogłoszenie Dyrektora Przedszkola Publicznego w Zawidowie

Od 15 lutego do 19 marca 2021r. – trwa rekrutacja nowych kandydatów do przedszkola na rok szkolny 2021/2022.

Informacje dotyczącre rekrutacji na rok szkolny 2021/2022 w zakładce: REKRUTACJA

INFORMACJA DYREKTORA PRZEDSZKOLA

W zakładce "DLA RODZICÓW" znajdują się informacje

dotyczące funkcjonowania przedszkola od dnia 01 września 2020r.

OGŁOSZENIE DYREKTORA PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W ZAWIDOWIE

Od 15 do 26 czerwca 2020r. trwają zapisy dzieci na miesiąc sierpień 2020r.

Zgłoszeń dzieci na sierpień 2020r. można dokonywać bezpośrednio

w przedszkolu, telefonicznie lub mailem :

biuro@przedszkole.zawidow.eu

Szanowni Rodzice,

w związku z tym, że nasze Przedszkole zawiesiło działalność w połowie marca, większość z Was ma nadpłatę. Jeżeli wiecie, że nie poślecie Waszych pociech do Przedszkola do końca czerwca, złóżcie proszę wniosek o zwrot nadpłaty (dokument dostępny w zakładce: Dla rodziców, na dole strony: pliki do pobrania). Można tego dokonać w naszym Przedszkolu lub w Urzędzie Miejskim w Zawidowie. Osoby u których powstała nadpłata dostaną jej zwrot na rachunek bankowy.

Pozdrawiamy

Księgowość oświaty

Urząd Miejski w Zawidowie
Pl. Zwycięstwa 21/22, 59-970 Zawidów
tel. +48 (75) 77 88 282, (75) 77 88 360 wew. 109
NIP: 615-10-12-205 | REGON: 000526676

Informacje dotyczące otwarcia przedszkola od 6 maja 2020r. w zakładce: Dla Rodziców

PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W ZAWIDOWIE

Od 14 kwietnia 2020r.  do 26 kwietnia 2020r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne są zamkniete. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

lub wydrukować, wypełnić i wrzucić do skrzynki pocztowej

znajdującej się przy bramce wejściowej na teren przedszkola.

Druki będą również do pobrania wydrukowane, umieszczone przy skrzynce pocztowej w gazetniku.

Potwierdzenia woli należy złożyć najpóźniej do 10 kwietnia 2020r.

PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W ZAWIDOWIE

Od 26 marca 2020r.  do 10 kwietnia 2020r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne są zamkniete. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

Rekrutacja do przedszkola na rok szkolny 2020/2021

odbywa się zgodnie z harmonogramem - do 20 marca 2020r.

Przedszkole pełni dyżur od poniedziałku do piątku

w godzinach od 8:00 do 15:00.

PRZEDSZKOLA PUBLICZNEGO W ZAWIDOWIE

Od 12 do 25 marca 2020r. funkcjonowanie jednostek systemu oświaty zostaje czasowo ograniczone. Oznacza to, że w tym okresie przedszkola, szkoły i placówki oświatowe zarówno publiczne, jak i niepubliczne nie będą prowadziły zajęć dydaktyczno-wychowawczych. To decyzja Ministra Edukacji Narodowej wynikająca z konieczności zapobiegania rozprzestrzenianiu się koronawirusa.

• 12 i 13 marca 2020r. to dni, w których w przedszkolach i szkołach podstawowych nie będą odbywały się zajęcia dydaktyczno-wychowawcze, a jedynie działania opiekuńcze;
  • od poniedziałku, 16 marca 2020r. wychowankowie i uczniowie nie przychodzą do przedszkoli i szkół. Nauczyciele pozostają w gotowości do pracy;

Rodzicu,

• ze względu na bezpieczeństwo zdrowotne Twoje i Twojego dziecka, zajęcia zostaną zawieszone od 12 marca br. W przedszkolach i szkołach podstawowych 12 i 13 marca br. będą jeszcze prowadzone działania opiekuńcze;
  • zachęcaj dziecko do samodzielnej nauki w czasie gdy nie będzie lekcji w szkole. Ministerstwo Edukacji Narodowej na platformie epodręczniki.pl. udostępnia szereg materiałów edukacyjnych, które pozwalają uzupełnić, ugruntować i poszerzyć wiedzę. Dostęp do tych zasobów jest bezpłatny;
  • jeśli masz dziecko w wieku do 8 lat, przysługuje Ci zasiłek opiekuńczy do 14 dni. Szczegółowe informacje znajdziesz na stronie internetowej ZUS;
  • przekaż osobom, które będą opiekować się Twoim dzieckiem, podstawowe informacje dotyczące bezpieczeństwa i higieny;
  • rygorystycznie przestrzegaj w domu zasad higieny i czystości pomieszczeń, w których przebywasz;
  • śledź na bieżąco komunikaty GIS, MZ i MEN o sytuacji epidemiologicznej w kraju oraz informacje przesyłane przez dyrektora szkoły.